فوتبال

دربی زنان استقلال و پرسپولیس در لیگ فوتبال استان تهران!

دربی زنان استقلال و پرسپولیس در لیگ فوتبال استان تهران!

رئیس دپارتمان فوتبال زنان استان تهران گفت: پرسپولیس برای شرکت در لیگ استان اعلام آمادگی کرده و استقلال هم به زودی در این زمینه به ما پاسخ می‌دهد.

به گزارش فوتبالز عطیه محب‌زاده که اخیراً در هیئت فوتبال استان مسئولیت گرفته و امور زنان را انجام می‌دهد، گفت: باشگاه پرسپولیس برای نخستین بار جهت شرکت در لیگ فوتبال استان تهران اعلام آمادگی کرده است.

رئیس دپارتمان فوتبال زنان استان تهران درخصوص استقلال اظهار داشت: با مسئولان استقلال هم صحبت کرده‌ام و قرار است به زودی جواب دهند. اگر این اتفاق بیفتد خیلی خوب خواهد شد، چرا که همیشه دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس جذاب است و این اتفاق می‌تواند در زنان رخ دهد.

وی در خصوص برگزاری لیگ برتر و دسته یک فوتبال استان تهران گفت: درصدد هستیم در آیین نامه برگزاری مسابقات هم تغییراتی بدهیم، چون متقاضیان مسابقات زیاد هستند. در این یک هفته که فراخوان شرکت در مسابقات را داده‌ایم شاهد استقبال زیادی بوده‌ایم.

محب‌زاده در پاسخ به این پرسش که چرا تیم‌های حومه استان تهران در لیگ‌های استان حضور نداشته یا کم هستند، گفت: در تهران مسابقات لیگ فوتبال با قوانین خاص خودش برگزار می‌شده و تعداد محدود بوده است. سهمیه‌ای به تیم‌های شرکت کننده می‌دادند و در نهایت مسابقات با حضور 12 تیم انجام می‌شد. تیم‌های حومه را هم شرکت نمی‌دادند و به آنها سهمیه‌ای تعلق نمی‌گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر ما به تیم‌های حومه این اجازه را داده‌ایم که در مسابقات شرکت کنند و خوشبختانه استقبال خوبی هم شده است. تاکنون 20 تیم از هیئت‌های استانی و باشگاه‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از دی ماه مسابقات لیگ را استارت بزنیم.

💻منبع:فوتبالی 📸عکس:غزال اصغرزاده

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا