روزنامه فوتبالز

شماره 874 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 874 روزنامه فوتبالز منتشر شد

در شماره 874 روزنامه فوتبالز می خوانید:

 

خلاصه خبرها:

وزیر از کدام زن‌ها صحبت می‌کند؟

رقابت‌های لیگ برتر در شرایطی رفته‌رفته به ایستگاه پایانی خود نزدیک می‌شود که مسئله ورود زنان به ورزشگاه برای تماشای این بازی‌ها لاینحل مانده است.

در بخشی از خبر منتشرشده در مورد ورود زنان تماشاگر به سالن‌های فوتسال آمده است که «هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال با تأیید مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال مقرر کردند که زیرساخت‌های سالن‌های فوتسال مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا با رفع موانع موجود و استانداردسازی سالن‌ها حضور زنان در مسابقات فوتسال امکان‌پذیر شود.

بنابراین، در صورتی که سالن‌های فوتسال دارای شرایط مناسب باشند، می‌توانند میزبان تماشاگران زن در رقابت‌های مختلف از جمله لیگ برتر فوتسال که از روز بیستم تیرماه آغاز خواهد شد، باشند». مطرح‌شدن دوباره «مهیابودن زیرساخت» باعث شده عده زیادی به دید تردید به این خبر به‌ظاهر خوشحال‌کننده نگاه کنند.

واقعا مشخص نیست منظور وزیر ورزش کدام زنان است؟ زنان روسیه‌ای که می‌توانند برای تماشای بازی دوستانه تیم زنیت و سپاهان در اصفهان به ورزشگاه بروند و دختران ایرانی پشت در بمانند؟ یا همان تعداد اندکی که دوباره به دلیل هراس از برخورد قهری مسئولان فیفا در دو بازی دوستانه تیم ملی در فروردین به ورزشگاه رفتند؟ اصولا وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هنوز به این سؤال پاسخ نداده‌اند که چطور زیرساخت برای ورود زنان خارجی در ورزشگاه مهیاست و برای زنان ایرانی نه؟ یا این سؤال را هم بی‌پاسخ گذاشته‌اند که چطور زیرساخت برای ورود زنان برای تماشای بازی تیم ملی مهیاست و برای بازی تیم‌های لیگ برتری مهیا نیست؟ اینها پرسش‌هایی است که شاید ورود احتمالی جانی اینفانتینو به تهران بتواند جوابی برایش پیدا کند.

شماره 874 روزنامه فوتبالز منتشر شد

بانوان در بخش داوری فوتبال مظلوم واقع شدند

عضو هیات رییسه و رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: نصف جامعه کشور را بانوان تشکیل می‌دهند که در بخش داوری مظلوم واقع شدند و در موضوع پرداختی‌ها و موارد دیگر، باید حمایت بیشتری از آنان شود.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا