فوتسال

فقط در پرسپولیس بازی می‌کنم

فقط در پرسپولیس بازی می‌کنم

سارا شیربیگی خانم گل فوتسال آسیا از تصمیم عجیب خود برای حضور در لیگ فوتبال می‌گوید.

به گزارش فوتبالز چند روز پیش بود که نیلوفر اردلان، سرمربی تیم فوتسال زنان پیکان که در دو سال گذشته با این تیم موفق به قهرمانی در مسابقات داخلی شده بود، از تجربه یک چالش جدید و مربی‌گری در فوتبال سخن گفت. اما حالا بعد از چند روز، سارا شیربیگی، ستاره تیم ملی فوتسال زنان که همین چند روز پیش هم به اردوی این تیم فراخوانده شد، از تمایلش برای بازی روی چمن گفت.

سارا شیربیگی در خصوص علت این تصمیم گفت: چرا در فوتسال بمانم؟ رقم قراردادهای ما پایین است و من به عنوان خانم گل ایران و آسیا، سال گذشته ۳۵۰ میلیون تومان قرارداد داشتم که همان هم ۲۰ درصدش پرداخت نشده. در طی این سال‌هایی که من در فوتسال بودم هیچکس ما را ندید، یکی دو سالی است که رسانه شما فوتسال زنان را به طور جدی‌تری پوشش می‌دهد، قبل از این هیچکس ما را نمی‌دید.

او ادامه داد: در فوتبال، بازیکنان درجه دو و درجه سه ۳۵۰ تومن دریافت می‌کنند و اتفاقا کار درست را آن‌ها انجام می‌دهند، نوش جانشان. من هم پیشنهاد از تیم‌های فوتبال دارم و فکر می‌کنم کار عاقلانه این است که از فوتسال کنار بروم.

شیربیگی درخصوص اینکه آیا تجربه بازی روی چمن دارد گفت: اتفاقا بازی روی چمنم بهتر از سالن است. قبلا هافبک چپ بودم و فوروارد خوبی هم هستم.

ستاره فوتسال زنان درمورد اینکه چرا این سال‌ها در فوتسال بوده گفت: تیم ما قهرمان آسیا بود و همین موضوع باعث انگیزه ما میشد. اما الان به عنوان کسی که هم قهرمان آسیا شده و هم عنوان خانم گلی را همواره کسب کرده است از خودم می‌پرسم که ته این مسیر کجاست؟ راستش را بخواهید من بالا و پایین این فوتسال را دیدم و شرایط روز به روز درحال بدتر شدن است پس دیگر انگیزه‌ای ندارم و شاید فوتبال برای من چالش بهتری باشد.

شیربیگی درخصوص احتمال حضور پرسپولیس در لیگ فوتسال زنان گفت: من پرسپولیسی هستم و با وجود اینکه تقریبا تصمیم خودم را برای حضور در فوتبال گرفته‌ام، اما اگر پرسپولیس تیم فوتسال بدهد حاضرم باز هم فوتسال بازی کنم چون این موضوع برای من تبدیل به آرزو شده است. پرسپولیس یک باشگاه بزرگ است و با حضورش می‌تواند به فوتسال زنان شخصیت بدهد.

💻منبع:ورزش سه  📸عکس:سهیل سعادتمندی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا